Hei hopsti! Kutsume teid maanaiste päeva tähistama 28. oktoobril kell 16 Kuuste koolimajas. Eriti oodatud on kõik maailma parimad Karlssonid, väikevennad, majasokud ja muud vahvad tegelased. Tulge lennates, kõndides või sõites, võtke kaasa külakosti (mõned väikesed kuklid oleks sobilikud või muud head ja paremat), olge valmis tirriteerima, tembutama ja ennast kõige paremast küljest tutvustama. Tuju aitavad tõsta lõõtspillimängijad. Vana-Kuuste naisseltsi majasokud Palun teatage oma tulekust Eddale telefonil 53839300 või edda@kuuste.ee hiljemalt 21-ks oktoobriks. Hei hopsti! Kutsume teid maanaiste päeva tähistama 28. oktoobril kell 16 Kuuste koolimajas. Eriti oodatud on kõik maailma parimad Karlssonid, väikevennad, majasokud ja muud vahvad tegelased. Tulge lennates, kõndides või sõites, võtke kaasa külakosti (mõned väikesed kuklid oleks sobilikud või muud head ja paremat), olge valmis tirriteerima, tembutama ja ennast kõige paremast küljest tutvustama. Tuju aitavad tõsta lõõtspillimängijad. Vana-Kuuste naisseltsi majasokud Palun teatage oma tulekust Eddale telefonil 53839300 või edda@kuuste.ee hiljemalt 21-ks oktoobriks.

Hei hopsti! Kutsume teid maanaiste päeva tähistama 28. oktoobril kell 16 Kuuste koolimajas. Eriti oodatud on kõik maailma parimad Karlssonid, väikevennad, majasokud ja muud vahvad tegelased. Tulge lennates, kõndides või sõites, võtke kaasa külakosti (mõned väikesed kuklid oleks sobilikud või muud head ja paremat), olge valmis tirriteerima, tembutama ja ennast kõige paremast küljest tutvustama. Tuju aitavad tõsta lõõtspillimängijad. Vana-Kuuste naisseltsi majasokud Palun teatage oma tulekust Eddale telefonil 53839300 või edda@kuuste.ee hiljemalt 21-ks oktoobriks. toimetatavate kodulehtede valmistamine aitab sisu paremini toimetada ja selle poolest on sisuhaldussüsteemiga kodulehtede valmistamine ja loomine kindlasti algset investeeringut väärt - otsingumootorite jaoks optimeeritud koduleht pälvib rohkem tähelepanu ja seepärast on kodulehtede optimeerimiseks kulutatud aeg täie ette läinud kui otsingumootorite jaoks on koduleht hästi optimeeritud ja sisu poolest tasakaalustatud veebilehe tegemine aitab hästi artikleid avaldada ja kodulehte teha sisukamaks. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Oktoober 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Vana-Kuuste naisselts kutsub kolleege ülemaailmset maanaiste päeva tähistama!

Hei hopsti!

Kutsume teid maanaiste päeva tähistama
28. oktoobril kell 16 Kuuste koolimajas.

Eriti oodatud on kõik maailma parimad Karlssonid, väikevennad, majasokud ja muud vahvad tegelased. Tulge lennates, kõndides või sõites, võtke kaasa külakosti (mõned väikesed kuklid oleks sobilikud või muud head ja paremat), olge valmis tirriteerima, tembutama ja ennast kõige paremast küljest tutvustama. Tuju aitavad tõsta lõõtspillimängijad.

Vana-Kuuste naisseltsi majasokud


Palun teatage oma tulekust Eddale telefonil 53839300 või edda@kuuste.ee hiljemalt 21-ks oktoobriks.
Tartu Maanaiste Liit, Poe 10, 15109 Tartu, telefon: 53 412 408, e-post: